Odwołam się do wpisu Tworzenie własnej ConfigurationSection. W tamtym podejściu tylko czytałem z configuracji. Teraz chcę pokazać że do konfiguracji można też zapisywać z poziomu kodu.
Strona głównaArchitektura
Architektura 4966 dni, 7 godzin, 1 minutę temu 61 pokaż kod licznika zwiń