Problem chyba tak stary jak stare są aplikacje liczące pieniądze – jak reprezentować kasę w kodzie aplikacji? W świecie .NET jedną z częściej pojawiających się odpowiedzi jest po prostu decimal jednak tak naprawdę jest to tylko połowa odpowiedzi. W każdym razie jeśli chcielibyśmy to zrobić w duchu OOP i OOD.
Strona głównaDaj się poznać 2016
Daj się poznać 2016 3746 dni, 15 godzin, 23 minuty temu 269 pokaż kod licznika zwiń