Dzisiaj post techniczny i pewnie też trochę niszowy. Porozmawiamy o tym jak oprogramować komunikację szeregową ze skanerami Motorola/Zebra bez korzystania z trybu emulacji klawiatury i bez zewnętrznych bibliotek.
Strona głównaInne
Inne 2894 dni, 1 godzinę, 6 minut temu 62 pokaż kod licznika zwiń