Ostatnio na Twitterze trafiłem na nowy program do gita o nazwie: LazyGit. Na pierwszy rzut oka przypomina aplikacje DOSowe z lat 90 🙂 , ale jakoś bardzo mnie to nie odstrasza.
Strona głównaNarzędzia
Narzędzia 2853 dni, 21 godzin, 45 minut temu 132 pokaż kod licznika zwiń