Ostatnio na Twitterze trafiłem na nowy program do gita o nazwie: LazyGit. Na pierwszy rzut oka przypomina aplikacje DOSowe z lat 90 🙂 , ale jakoś bardzo mnie to nie odstrasza.
Strona głównaNarzędzia
Narzędzia 2853 dni, 22 godziny, 53 minuty temu 132 pokaż kod licznika zwiń