Pod jednym z moich ostatnich postów na temat logowania Jacek zasugerował w komentarzu abym napisał trochę więcej o tym jak dzielę logi na poszczególne poziomy. Poniżej opis moich ZAMIERZEŃ. Zamierzeń, ponieważ jeszcze w ten sposób z logowania nie korzystałem, ale po dość długim rozmyślaniu wydaje mi się to najsensowniejszy podział. Może pojawią się uwagi korygujące takie podejście zanim wprowadzę je do projektu?:)
Strona głównaNarzędzia
Narzędzia 5576 dni, 2 godziny, 2 minuty temu 200 pokaż kod licznika zwiń