Jak pisałem poprzednio, wykupiłem konto na Vipserv.org i przenoszę tam wszystkie swoje projekty (git, hg i svn) trzymane dotychczas na dysku. Poniżej kroki, które musiałem wykonać (na świeżej wirtualce z Windows) aby, mieć działający projekt zarządzany przez Redmine, a trzymany w Gicie.
Strona głównaInne
Inne 5699 dni, 13 godzin, 9 minut temu 118 pokaż kod licznika zwiń