Silverlight 4 zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wierzyć zapowiedziom ujrzymy go już na wiosnę 2010.... Nie czekam na ...

Tagi: Silverlight
Dziel się z innymi:
.NET blog: Na co nie czekam w Silverlight 4

Inne 6038 dni, 5 godzin, 23 minuty temu macko 101 pokaż kod licznika zwiń

Wczytywanie artykułów...