Witajcie w okrągłym 64. odcinku podcastu. Tematem tego odcinka będzie OSS. Porozmawiamy o tym czy firmy mogą poradzić sobie bez open-source, czy korzystanie z niego jest zawsze łatwe i przyjemne oraz o tym czy będziemy mieli nowego Fejsbuczka w kolorze pomarańczowym. Miłego słuchania.
Strona głównaInne
Inne 2070 dni, 3 godziny, 56 minut temu 35 pokaż kod licznika zwiń