Zarabiają te 15k, w pracy się nie spocą i co oni wiedzą o życiu… Poszliby do prawdziwej roboty, wstali o czwartej rano, wymrozili łapy, to by dopiero zrozumieli. I jeszcze narzekają. Że Fifa z zeszłego roku, że owocowe czwartki w pandemii nie wjeżdżają pod drzwi home office, że rekruterka pomyliła im imię…
Strona głównaInne
Inne 2016 dni, 16 godzin, 59 minut temu 235 pokaż kod licznika zwiń