W ubiegłym miesiącu odbywała się w Warszawie dwudniowa międzynarodowa konferencja .NET Developer Days. Wraz z kilkoma osobami z mojej pracy otrzymaliśmy od firmy bilety i ruszyliśmy podbijać stolicę 🙂 Czy było warto?
Strona głównaInne
Inne 2419 dni, 10 godzin, 42 minuty temu 99 pokaż kod licznika zwiń