I nie mam na myśli God Of War, choć to nawet fajna gra 🙂 Do tej pory gdy potrzebowałem skryptów na Windowsie gdzie się dało używałem babuna. Jak się nie dało to Power Shell. A gdyby tak skompilować narzędzia linuksowe do windowsowego cmd...?
Strona głównaNarzędzia
Narzędzia 3624 dni, 15 godzin, 22 minuty temu 167 pokaż kod licznika zwiń