Strona głównaNarzędzia

W jednym z projektów spotkałem się z problemem dotyczącym wygenerowanej klasy na podstawie .xsd. Po stworzeniu kodu odpowiedzialnego za serializację i jego uruchomieniu...

Dziel się z innymi:
XSD.exe – problem w wygenerowanych klasach przy zagnieżdżonych węzłach | World of IT

Narzędzia 4526 dni, 14 godzin, 54 minuty temu jedmac 115 pokaż kod licznika zwiń

Wczytywanie artykułów...