Jak ogarnąć GUI aby korzystanie było przyjemne, łatwe i praktyczne? Jak to wszystko ładnie i schludnie połączyć ze środowiskiem systemu? A może by tak trochę poudawać?
Strona głównaDaj się poznać 2017
Daj się poznać 2017 3398 dni, 18 godzin, 45 minut temu 84 pokaż kod licznika zwiń