Strona głównaUżytkownik

innovait | użytkownik

innovait
innovait
7
5558 dni, 21 godzin, 3 minuty temu
15 marca, 2011
dotnetomaniak.pl

Artykuł pokazuje w jaki sposób można zacząć tworzenie aplikacji na dwa monitory. Jest tam pokazane jak można ustalić ile monitorów jest podpiętych do komputera i jak wysłać okienko na inny monitor niż główny.

Tagi: .Net, okiena, ui, WinForms, WPF
Dziel się z innymi:
Aplikacja na dwa monitory

Windows 5553 dni, 16 godzin, 32 minuty temu Michal Jankowski 188 źrodło rozwiń